WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Niedziela dzisiejsza poświęcona jest w Kościele środkom masowego przekazu. Modlimy się, aby praca, telewizja, radio, a także telefon i internet służyły dobru człowieka i jego godności.

Wspominamy dzisiaj błogosławioną Bernardynę Jabłońską, a we wtorek świętego ojca Pio, w czwartek zaś świętych Kosmę i Damiana, w piątek przypada wspomnienie świętego Wincentego a Paulo, a w sobotę świętego Wacława. W przyszłą niedzielę czcimy świętych Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała.

Rodzinom z Wierzbanowej serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Duda 91
  • Cap 76
  • Pracuch 190
  • Murzyn 4
  • Rokosz 110
  • Filipiec 129

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej zapraszamy na spotkanie w środę 25 września na wieczorną Mszę świętą i nabożeństwo. Dzieci zawierzymy Matce Bożej prosząc o dobre przygotowanie dzieci i ich bliskich na radosny dzień ich Komunii świętej. Po nabożeństwie będzie jeszcze krótkie spotkanie.

Sołtys i Rada Sołecka Poznachowic Dolnych zapraszają wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie w czwartek 26 września o godzinie 17:30 w remizie OSP.

Opublikowano przez w dniu 21 września 2019 w Ogłoszenia parafialne