WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek
06:30 + Stanisława Bajera – w 14 rocznicę śmierci, Julii żony, Jana syna,
07:00 + Anny i Józefa Murzyn,

Wtorek
06:30 + Stanisława Hujdusa, zmarłej jego żony u zmarłych z rodziny,
07:00 + Jana i Katarzyny Panek, Zbigniewa syna i Teresy córki,

Środa
07:00 + Józefa i Anny Murzyn,
18:00 + Marii Bogacz, Stanisława męża, Andrzeja Machno i zmarłych z rodziny,

Czwartek
07:00 + Marii – w 10 rocznicę śmierci i Franciszka męża,

Piątek
07:00 – Msza św. dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla Zofii i Mariana – w 35 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
18:00 + Zofii Kaczmarczyk – od rodziny Murzyn i Grabowskich z Wiśniowej,

Sobota
07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu dla Jerzego – w 50 rocznicę urodzin, Zofii i Tadeusza w 60 rocznicę urodzin,
18:00 + Jana Koniecznego – od chrześnicy Magdaleny z rodziną,

Niedziela XXVI Zwykła
07:00 + Michała, Heleny i Wacława,
09:00 + Marcina Tokarza – w 17 rocznicę śmierci,
09:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski dla Jana– w 1 rocznicę urodzin i jego bliskich,
11:00 + Zofii i Jana Kus, zmarłych z rodziny i Rafała Skalskiego,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu, światło Ducha Świętego w podejmowaniu życiowych decyzji dla Gabrieli – w 18 rocznicę urodzin i jej bliskich

Opublikowano przez w dniu 21 września 2019 w Intencje