WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Łączymy się duchowo z pielgrzymami w Kalwarii Zebrzydowskiej, prosząc o opiekę Matki Bożej nad naszymi rodzinami, byśmy opierając nasze życie na wartościach płynących z Ewangelii szczególnym szacunkiem otaczali życie jako wielki dar Boga.

O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielę i wieczorna Msza święta.

Jutro wspomnienie błogosławionej Anieli Salawy, a w czwartek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. W sobotę zaś święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Główne uroczystości w sanktuarium Krzyża Świętego w Mogile.

W przyszłą niedzielę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Na Mszę świętą o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci z klasy pierwszej. W czasie nabożeństwa będzie poświęcenie tornistrów i podręczników. Po południu, o godzinie 14:00 wyruszy pielgrzymka do Krzyża świętego na Księżej górze. Około godziny 15:00 będzie Msza święta. Tradycyjna pielgrzymka będzie w tym roku wpisana w ogólnopolską akcję “Polska pod Krzyżem”.

Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą września i panowie członkowie Komitetu dokończanie budowy dzwonnicy, będą zbierać pieniądze na ten cel.

Rodzinom z Wierzbanowej, serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Dominik 2
  • Murzyn 212
  • Murzyn 109
  • Twardosz 114
  • Pazdur 153
  • Pazdur 150

Chłopców z klas od trzeciej do ósmej, którzy chcieliby zostać ministrantem lub lektorem, zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek o godzinie 18:00 w kościele.

Opublikowano przez w dniu 7 września 2019 w Ogłoszenia parafialne