WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Tradycją jest, ze w sierpniu gromadzimy się w naszych świątyniach, by podziękować Panu Bogu za plony Ziemi. Zboże zebrane jest wielkim darem ziemi, ludzkiej pracy i Bożego błogosławieństwa. Wczoraj w Kobielniku odprawiliśmy tegoroczne dożynki Gminne, uwielbiając Boga za bezmiar łask i darów, które otrzymaliśmy.

O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.

Jutro przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, a we wtorek świętej Moniki. W środę przypada wspomnienie świętego Augustyna, w czwartek zaś wspomnienie męczeństwa świętego Jana Chrzciciela. W przyszłą niedzielę jak w pierwszą niedzielę miesiąca, w miejsce kazania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Rodzinom z Wierzbanowej serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Pazdur 23
  • Dominik 183
  • Grabowski 152
  • Żmucki 142
  • Kuc 163
  • Kuc 128

Opublikowano przez w dniu 25 sierpnia 2019 w Ogłoszenia parafialne