WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dobiega końca miesiąc sierpień, miesiąc wielkich nadziei roku 1980 i podpisanych porozumień, miesiąc „Cudu nad Wisłą” i wielkich narodowych pielgrzymek do sanktuariów Matki Bożej jak i też narodowej modlitwy o ducha trzeźwości całego narodu. W przeddzień rocznicy wybuchu II wojny światowej, gdy w Europie i świecie tli się zarzewie konfliktu, nie wolno nam zapomnieć, ze właśnie w sierpniu człowiek wykorzystał broń, by dokonać dzieła zniszczenia.

Należy wspomnieć japońskie miast zniszczone atomowym wybuchem i prosić Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej o pokój na całym świecie.

O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.

We wtorek wspomnienie świętego Bernarda, a w środę świętego Piusa X, papieża. W czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, a w sobotę świętego Bartłomieja, apostoła.

Szczere i serdeczne „Bóg zapłać” rodzinom z Wierzbanowej za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Kowalczyk 107
  • Kowalczyk 25
  • Pazdur 124
  • Pazdur 71
  • Mistarz 71
  • Mistarz 176
  • Kowal 96

Opublikowano przez w dniu 18 sierpnia 2019 w Ogłoszenia parafialne