WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W miesiącu sierpniu, wielu podejmuje wyrzeczenia abstynencji, inni zaś na pielgrzymich szlakach ofiarują Matce Bożej swoje trudy i poświęcenia, dla innych zaś to czas ciężkiej pracy na roli i zakładach pracy. Polecajmy ich Bogu i prośmy o opiekę Matki Bożej.

W dzisiejszą niedzielę, jak w pierwszą niedzielę miesiąca, w miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.

W liturgii czcimy w dniu dzisiejszym świętego Jana Marię Vianneya. We wtorek zaś przypada święto Przemienienia Pańskiego, a w czwartek świętego Dominika, kapłana. W piątek przypada święto świętej Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy,a w sobotę świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika.

Rodzinom z Wierzbanowej składamy ciepłe i serdeczne podziękowania za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Szurek 46
  • Jasek 44
  • Błachut 209
  • Błachut 85
  • Łacny 116
  • Konieczny 48

Opublikowano przez w dniu 3 sierpnia 2019 w Ogłoszenia parafialne