WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek
07:00 + Stanisława Szurka – w 13 rocznicę śmierci,
07:00 + Jana Twardosza – od chrześnika Jacka,

Wtorek
07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym, dobre i szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść w pracach polowy i w gospodarstwie – dla mieszkańców osiedla Wielkie Drogi,
07:00 + Marii Jamróz – od córki Haliny z mężem i wnukiem Adrianem,

Środa
07:00 + Józefa Kusa, Marii i Stanisława rodziców,
18:00 + Stanisława Pazdura i jego rodziców,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków – w 8 rocznicę małżeństwa i ich dzieci i zachowanie w zdrowiu i szczęśliwe przyjście na świat dziecka poczętego,

Czwartek
07:00 – w pewnej, Bogu wiadomej intencji,
07:00 + Zofii Chrast – od wnuczki Anny z rodziną,

Piątek
07:00 + Zofii Muta – w 3 rocznicę śmieci,
07:00 + Jana Krzysztofa Murzyna – od chrześnicy Joanny z rodziną,
18:00 + Juliana Chlipały – od znajomych syna Jerzego ze Stowarzyszenia Cepry,

Sobota
07:00 + Stanisława Tokarza – od siostrzeńca Władysława z rodziną,
16:00 – Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory – OSP Poznachowice Dolne,
18:00 + Edwarda Barnowskiego – od kolegów z huty,

Niedziela XIX Zwykła
07:00 + Tomasza Bednarza Bednarza – od Jolanty Skiba z rodziną,
09:00 + Jana Lisa, Jana i Bronisławy Polak,
09:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Kazimiery i Stanisława – w 60 rocznicę sakramentu małżeństwa i małżeństwa i całej rodziny,
11:00 + Zofii i Stanisława Ulman,
18:00 + Aleksandra Florczaka – od Marii i Władysława Knapczyk z rodziną

Opublikowano przez w dniu 3 sierpnia 2019 w Intencje