WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W rozpoczynającym się tygodniu, czcić będziemy świętych, których imiona nosimy i do ich wstawiennictwa często się uciekamy. Święci bowiem są dla nas wzorem do naśladowania, jak również orędownikami przed Bogiem w trudnych dla nas sprawach.

I tak jutro czcimy świętą Marię Magdaleną, a we wtorek świętą Brygidą patronkę Europy, w środę zaś przypada wspomnienie świętej Kingi. W czwartek przypada święto świętego Jakuba apostoła i święto świętego Krzysztofa patrona kierowców i poświęcenie pojazdów.

W piątek przypada wspomnienie świętego Joachima i Anny i rodziców Najświętszej Maryi Panny.

Rodzinom z Wierzbanowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Zając 210
  • Mierzwa 149
  • Bogacz 33
  • Bogacz 97
  • Hanula 27
  • Hanula 173

Opublikowano przez w dniu 27 lipca 2019 w Ogłoszenia parafialne