WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


“Pan wśród radości wstępuje do nieba” śpiewa w dniu dzisiejszym cały Kościół święty. Pan Jezus dokonawszy dzieła odkupienia wraca do nieba by zasiąść po prawicy Ojca. Apostołów zaś przygotowuje na przyjście Ducha świętego. Razem z apostołami oczekuje Matka Najświętsza.

O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. Jutro wspomnienie świętego Karola Lwangi i towarzyszy, a w środę błogosławionej Małgorzaty Łucji Szewczyk. W czwartek o godzinie 17:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi świętej. W piątek wspominamy w liturgii błogosławionych: Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, męczenników franciszkańskich, a także pierwszy piątek miesiąca. Od godziny 17:00 spowiedź święta, a po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W sobotę przypada świętej Jadwigi królowej, wawelskiej Pani.
Uroczystość odpustowa ku czci świętej Jadwigi, patronki parafii w Lipniku, będzie w przyszłą niedzielę. Uroczysta Suma o godzinie 11:30.
W przyszłą Niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Rodzinom z Wierzbanowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Tokarz 52
  • Pala 81
  • Tokarz 47
  • Jamróz 53
  • Jamróz 172
  • Irzyk 17

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czasławiu ogłasza zapisy dla dzieci i młodzieży na rok szkolny 2019/20. Zapisów kandydatów można dokonać codziennie w sekretariacie szkoły w godzinach od 11:00 do 16:00. Egzamin wstępny będzie 10 i 12 czerwca. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły.

Opublikowano przez w dniu 1 czerwca 2019 w Ogłoszenia parafialne