WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Parafia nasza obchodzi w dniu dzisiejszym swe doroczne święto. Grupa dzieci z klasy III, przystępuje do I Komunii świętej.
Wszystkie dzieci, ich rodziców i bliskich, polecamy szczególnej opiece Matki Bożej i prosimy dla nich o Boże błogosławieństwo.
Po południu o godzinie 16:00 będzie nabożeństwo majowe, a dzieci odnowią przyrzeczenia Chrztu Świętego i otrzymają pamiątkowe obrazki. Rodziców prosimy aby zabrali świece dzieci, które zostały zapalone pierwszy raz w czasie chrztu świętego.
Wieczorem o godzinie 17:30 nabożeństwa majowego już nie będzie.

Jutro przypada święto świętych Filipa i Jakuba apostołów, a w środę święto Świętego Stanisława, biskupa i męczennika. W przyszłą niedzielę dzieci z klasy czwartej będą obchodzić rocznicę I Komunii świętej na mszy świętej o godzinie 11:00.

Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy rodziny dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej.

W przyszłą niedzielę będziemy prosić w parafii ojca Józefa z Łodzi. Będzie głosił kazania, a ofiary będą wsparciem budowy kościoła którą ojciec prowadzi. W przyszłym zaś roku wygłosi wielkopostne rekolekcje.

Opublikowano przez w dniu 4 maja 2019 w Ogłoszenia parafialne