WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Ostatnie dwa tygodnie Wielkiego Postu zwracają naszą uwagę na rozważanie Męki Pańskiej. Stąd płynie większa zachęta do udziału w nabożeństwach Gorzkich Żalów i Drogi Krzyżowej.

Po południu o godzinie 16:30 Droga Krzyżowa, a Gorzkie żale o godzinie 17:00. Wieczorna Msza święta o godzinie 18:00.

Odwiedziny chorych z Panem Jezusem w Wierzbanowej, Kobielniku i Poznachowicach będą jutro od godziny 14:00, a w Wiśniowej w środę od godziny 9:00.

W piątek po Mszy świętej o godzinie 7:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po południu o godzinie 17:00, a następnie wieczorna Msza święta. Młodzież zapraszamy na godzinę 19:00. Myślą przewodnią drogi Krzyżowej dla młodzieży będzie pytanie: Dlaczego cierpienie?
Autorką rozważań jest zmarła, młoda dziewczyna – Bożena Szczepaniec Pcimia.

Przyszła niedziela jest już Niedzielą Palmową Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na Mszy świętej o godzinie 11:00. Wzorem lat ubiegłych, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza konkurs na najpiękniejszą palmę, wykonaną zgodnie z tradycją. Konkurs odbędzie się po Mszy świętej, przed kościołem, a rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 15:00 w Domu Kultury.

Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Kuchnia 490
  • Calik 546
  • Radoń 232
  • Barlik 178
  • Bednarczyk 475
  • Bogacz 76

Starosta Myślenicki oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach, zapraszają do udziału w Targach Pracy w dniu 11 kwietnia w godzinach od 9:00 do 12:00 (czwartek) w Zespole Szkół Techniczno – Mechanicznych przy ulicy Żeromskiego/ Uczestnictwo w targach jest bezpłatne.

Opublikowano przez w dniu 6 kwietnia 2019 w Ogłoszenia parafialne