WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Wobec zagrożeń współczesnego świata i Kościoła, aktualne są słowa modlitwy do Matki Bożej:

“Pod Twą obronę uciekamy się…”

Ufając w Jej pośrednictwo, wypraszajmy potrzebne światu dary, a zwłaszcza pokój i zgodę między narodami.

W czwartek o godzinie 16:00 Godzina święta i okazja do spowiedzi świętej. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godziny 16:00 spowiedź święta, a nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej.

W przyszłą niedzielę, pierwsza niedziela miesiąca i pierwszy dzień czterdziestogodzinnego nabożeństwa. Po każdej Mszy świętej będzie adoracja wspólna, a następnie adoracja do następnej Mszy świętej. Po Mszy świętej o godzinie 11:00 adoracja będzie trwać do uroczystych Nieszporów o godzinie 16:30.

Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Murzyn 491
  • Kowal 445
  • Dudzik 456
  • Bubula 477
  • Obuchowicz 235
  • Lis 24

Opublikowano przez w dniu 23 lutego 2019 w Ogłoszenia parafialne