WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Od momentu chrztu świętego, przynależymy do wspólnoty Kościoła i jesteśmy dziećmi Bożymi.Ta przynależność do Bożej wspólnoty nie zawsze jest równoznaczna z przynależnością do Chrystusa. O tym decyduje Ojciec Niebieski. W codziennej modlitwie prośmy Boga o łaskę przynależności do Kościoła i do Chrystusa.

O godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.
W Czwartek przypada wspomnienie świętego Piotra Damiana.
W piątek święto Katedry świętego Piotra apostoła a w sobotę wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.

Rodzinom z Wiśniowej serdecznie “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Bartosiewicz 505
  • Bierowiec 510
  • Dróźdż 560
  • Rybak 497
  • Lechwar 415
  • Rzońca 545

W piątek, 22 lutego o godzinie 17:00 rozpocznie się w Centrum kultury spotkanie organizacyjne kursu księgowości. Szczegóły w gablocie i na tablicy ogłoszeń.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej, zaprasza na koncert charytatywny Zespołów Regionalnych z Wiśniowej, Węglówki i Dobczyc dla chorej Ali Dudy,który odbędzie się w niedzielę 3 marca o godzinie 18:00 w hali sportowej.

GOKiS zaprasza również wszystkich do współpracy i dzielenia się starymi fotografiami przedstawiającymi lokalne tradycje rzemieślnicze, rękodzielnicze i handlowe a także stare wiśniowskie jarmarki w “działaniu”. Inwentaryzacja zostanie zorganizowana w każdym sołectwie.

W przyszłą niedzielę wolontariusze stowarzyszenia “Bądźmy razem” będą zbierać pieniądze na rehabilitację Andrzeja Lampy z Lipnika, który w wyniku wypadku jest sparaliżowany. W ostatnim tygodniu pochorował się również jego ojciec. Dlatego ważna jest troska o jego samodzielność.Wolontariusze proszą o pomoc dla Andrzeja.

Opublikowano przez w dniu 16 lutego 2019 w Ogłoszenia parafialne