WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Tegoroczny karnawał trwać będzie jeszcze przez cztery tygodnie. Mądrość biblijna podpowiada nam, ze w życiu na wszystko jest czas, także na zabawę. Biorąc udział w karnawałowych zabawach, balach czy dyskotekach, pamiętajmy o poszanowaniu zasad katolickiej wiary.
Po południu o godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne, a następnie wieczorna Msza święta.
Jutro przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i rocznica objawień. W całym Kościele obchodzimy Światowy Dzień Chorych.
W czwartek święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Guzik 626
  • Muta 252
  • Pazdur 725
  • Cygan 623
  • Tokarz 638
  • Grabowska 285

Księdzu prałatowi Marcinowi Bajerowi, składamy piękne i serdeczne podziękowania za ofiarowany kościołowi i parafii odkurzacz przemysłowy do sprzątania świątyni. Już został przetestowany i dobrze sprząta, będzie pomocny w trosce o czystość świątyni.

Opublikowano przez w dniu 9 lutego 2019 w Ogłoszenia parafialne