WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Światowe Dni Młodzieży zgromadziły w Panamie tysiące ludzi młodych na wspólnej modlitwie z Ojcem świętym. Proszą Matkę Bożą, by uczyła ludzi młodych odpowiadać Bogu “tak” by w ten sposób budować pokój na całym świecie i zgodę między ludźmi. Pamiętajmy ten entuzjazm i wielką radość gdy młodzież z całego świata spotkała się w Krakowie, a wielu młodych mieszkało w naszej parafii.

O godzinie 16:00 na hali sportowej koncert charytatywny dla Ali z Lipnika, na który zapraszają organizatorzy. Z tego powodu Nieszporów nie będzie, a Msza święta wieczorna będzie o godzinie 17:00.

Jutro przypada wspomnienie świętego Tomasza z Akwinu i okazja do spowiedzi świętej. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca.
Od godziny 16:00 okazja do spowiedzi świętej, a nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej.
W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego, zwanie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte będą o godzinie 7:00, 9:00 i 17:00. Po Mszy świętej o godzinie 17:00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
W przyszłą niedzielę jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu.

Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Poranek 486
  • Rokosz 370
  • Tomera 144
  • Gawlik 211
  • Gawlik 183
  • Murzyn 201

Pogrzeb +ks. Łucjana Łukasiewicza, tutejszego proboszcza w latach 80 – tych, będzie jutro w Wieliczce w kościele św. Sebastiana o godzinie 13:00, a następnie odprowadzenie na cmentarz.

Opublikowano przez w dniu 26 stycznia 2019 w Ogłoszenia parafialne