WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Obchodząc liturgiczne wspomnienie chrztu Pana Jezusa w Jordanie, myślimy także o naszym chrzcie, który jest początkiem naszego chrześcijańskiego życia.
W tym sakramencie otrzymaliśmy godność przybranego dziecka Bożego i dar Bożej miłości. Zostaliśmy też włączeni do wspólnoty Kościoła Katolickiego.
Pragniemy też przypomnieć, ze w naszej parafii, sakrament chrztu świętego, udzielany jest uroczyście: w drugie soboty miesiąca na Mszy świętej wieczornej, a także w ostatnie niedziele miesiąca na Mszy świętej o godzinie 11:00.
O godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.
Rodzinom z Wiśniowej serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Kus-Sambor 12
  • Foszczka 233
  • Tokarz 150
  • Sukta 213
  • Kalisz 253
  • Błaszczak 501

W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wieczór kolęd do sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wiśniowej. Śpiew kolęd i pastorałek rozpocznie się o godzinie 18:00. Dzieci przedszkolne będą miały okazje wystąpić samodzielnie i zaśpiewać przygotowaną w domu kolędę lub pastorałek.
Więcej informacji na stronie internetowej:
http://gokis-wisniowa.pl/ii-przeglad-tradycyjnych-koled-i-pastoralek/
Wszystkim, którzy wsparli kolędników misyjnych składamy podziękowania i szczere “Bóg zapłać”. Ofiary zostaną przeznaczone na cele misyjne Kościoła.

Opublikowano przez w dniu 12 stycznia 2019 w Ogłoszenia parafialne