WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W tajemnicy wcielenia, w pełni ukazała się Solidarność Boga z ludźmi. Przybycie Boga w ludzkim ciele, domaga się wyjścia ludzi z biernego oczekiwania. Niech zachętą dla nas będą słowa psalmu :

kto wstąpi na górę Pana, kto stanie w jego świętym miejscu

I znów wzorem i przykładem dla nas jest Matka Boża. Jej wkład w dzieje zbawienia sprawia, że nazywamy ją Przyczyną naszej miłości. 
O godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. Jutro wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem zasiądziemy do Wigilijnej wieczerzy. Zadbajmy o tradycyjną katolicką oprawę tej wigilijnej Wieczerzy. Niech towarzyszy jej wspólna modlitwa, czytanie Pisma Świętego i wspólny śpiew kolęd. O godzinie 24:00 uroczysta Msza święta – Pasterka. We wtorek uroczystość Bożego Narodzenia, a w środę święto Świętego Szczepana, a w czwartek święto Jana Chrzciciela, w piątek Świętych Męczenników, a w niedzielę Świętej Rodziny z Nazaretu.
Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne “Bóg zapłać”, a na ten tydzień prosimy:

  • Konieczny 180
  • Rokosz 593
  • Krygicz 565
  • Rokosz 296
  • Rokosz 179
  • Tokarz 479

Opublikowano przez w dniu 22 grudnia 2018 w Ogłoszenia parafialne