WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia, nie zapomnijmy o naszych chrześcijańskich i narodowych tradycjach. Niech nie zabraknie w naszych domach, poświęconego wcześniej w kościele wigilijnego opłatka i płonącej świecy Caritas. Czyńmy nasze serca wrażliwymi i otwartymi na bliźnich.
Nie brak bowiem ludzi którzy chcieliby ograniczyć święta do rozrywki i stołu usuwając z nich Jezusa Chrystusa.
W czasie nowenny przed uroczystością Bożego Narodzenia, modlić się będziemy w intencji rodzin i katolickiego życia w rodzinach. Nie lekceważymy zagrożeń i zorganizowanych ataków na tych którzy są wrogami katolickich rodzin. W trosce o trudną codzienność naszych rodzin, niech towarzyszy modlitwa w rodzinach. O godzinie 16:30 będą Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. Jutro od 9:00 odwiedzimy chorych z Panem Jezusem w Wierzbanowej Kobielniku i Poznachowicach, a od 14:30 chorych w Wiśniowej.
W środę natomiast będzie w naszej parafii adwentowa spowiedź. Przed południem od 7:00 do 11:00 z przerwą o 9:00, a po południu od 14:00 do 17:30 z przerwą o 16:00.
Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne “Bóg zapłać”, a na ten tydzień prosimy:

  • Tokarz 720
  • Tokarz 202A
  • Hebda (nieznany numer)
  • Rokosz 444
  • Kowalczyk 655
  • Konieczny 451

Opublikowano przez w dniu 15 grudnia 2018 w Ogłoszenia parafialne