WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Kościół zawsze troszczył się, by Adwent był dla wszystkich wierzących czasem wyciszenia i pokoju. Dba też, byśmy jednak nie zagubili pobożnego charakteru tego okresu, który przygotowuje nas na przyjście Boga do ludzi.
Gościmy w dzisiejszą niedzielę młodych wolontariuszy z Krakowa od księży Salezjanów, przygotowujących młodych wolontariuszy do pracy misyjnej w różnych częściach świata.
O godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. W liturgii Kościoła wspominamy w dniu dzisiejszym Świętego Jana Diego, a w środę Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe, w czwartek zaś Świętej Łucji. W piątek wspomnienie Świętego Jana od Krzyża.
Zbliża się w naszych parafiach czas spowiedzi adwentowych. W naszej parafii spowiedź święta będzie w środę 19 grudnia od godziny 7:00 do 12:00 z przerwą o godzinie 9:00 i po południu od godziny 14:00 do 17:30 z przerwą o godzinie 16:00.
Do chorych z Panem Jezusem chcemy pojechać do chorych w Wierzbanowej, Kobielniku i w Poznachowicach w poniedziałek 17 grudnia o godzinie 9:00, a w Wiśniowej w poniedziałek 17 grudnia od godziny 14:30. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne “Bóg zapłać”, a na ten tydzień prosimy:

  • Mróz 636
  • Dudek 714
  • Mróz 327
  • Tokarz 148
  • Kus 168
  • Murzyn 229

W przyszłą niedzielę odbędzie się przy kościele kiermasz ozdób świątecznych, a dochód przeznaczony jest na pomoc podopiecznych Hospicjum.

Opublikowano przez w dniu 8 grudnia 2018 w Ogłoszenia parafialne