WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dzisiejszą uroczystość wprowadził w roku 1925, papież Pius XI, aby wszystkim dzieciom Kościoła ukazać, że wszystko ma swój początek i będzie miało swe dopełnienie w Jezusie Chrystusie Odkupicielu człowieka.
W dniu dzisiejszym przypada również liturgiczne wspomnienie świętej Katarzyny Aleksandryjskiej.
O godzinie 16:30 Nieszpory ku czci Chrystusa Króla i wieczorna Msza święta.
W piątek przypada święto świętego Andrzeja, Apostoła. Ze względu na świąteczny charakter tego dnia, post nie obowiązuje. A w przyszłą niedzielę przypada I Niedziela Adwentu i pierwsze Roraty o godzinie 7:00. W miejsce kazania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, składamy serdeczne “Bóg zapłać”, a na ten tydzień prosimy:

  • Murzyn 484
  • Gospodarczyk 598
  • Jeleń 537
  • Krężelok 485
  • Gawlik 440

Opublikowano przez w dniu 24 listopada 2018 w Ogłoszenia parafialne