WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek
06:30 + w intencji dusz cierpiących w czyśćcu,
07:00 + Bronisławy Stalmach,
Wtorek
06:30 + Stanisława i Reginy i ich córki,
07:00 + Jana Murzyna,Marii Tokarz i Zofii Tokarz,
Środa 
07:00 + Aleksandra Florczaka – od Joanny i Grzegorza Kowal z rodziną,
17:00 + Janusza Piotrowicza – w 3 rocznicę śmierci,
Czwartek
07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu rodzinnym i małżeńskim dla małżonków Krystyny i Mieczysława – w 50 rocznicę sakramentu małżeństwa i ich bliskich,
Piątek
07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków i rodziców Gabrieli,
17:00 +  Stanisława Tokarza – od chrześnicy Grażyny,
Sobota
07:00 + Jana Śmigli – w 27 rocznicę śmierci, brata Ludwika i zmarłych rodziców,
17:00 +  Leona i Agnieszki Szymoniak, Anny córki,
Niedziela XXXIII Zwykła – święto świętego Marcina
07:00 + Józefa Kusa – w 11 rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów,
09:00 + Jakuba Murzyna, Anny żony i zmarłych z rodziny,
09:00 + Jana i Bronisławy Polak,
11:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu , światło Ducha Świętego w podejmowaniu życiowych decyzji dla Dariusza – w 18 rocznicę urodzin i jego bliskich,
17:00 + Marcina Bednarczyka

Opublikowano przez w dniu 10 listopada 2018 w Intencje