WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Trwamy w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Jednak pamięć o naszych zmarłych nie powinna nas opuszczać. Ważnym jest, byśmy w pośpiechu i wzrastającym tempie życia, nie zapomnieli o tych, którzy oczekują naszej pomocy.
W końcu przyjdzie taki czas, że i my będziemy potrzebowali podobnej pomocy.
Jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w miejsce kazania będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne. W liturgii Kościoła przypada wspomnienie świętego Karola Boromeusza, a w sobotę świętego Leon Wielkiego, papieża.
W przyszła niedzielę zaś świętego Marcina, biskupa i rocznica odzyskania niepodległości, a w naszej parafii uroczystość odpustowa.
Uroczysta Suma z procesją będzie o godzinie 11:00.Wzorem lat ubiegłych, weźmy chętnie udział w naszym dorocznym święcie by wyprosić potrzebne łaski i orędownictwo naszego wielkiego patrona.
Za wspólną modlitwę w uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny, składamy serdecznie “Bóg zapłać”. Podziękowanie składamy również ministrantom i lektorom.
Podziękowania i “Bóg zapłać” składamy za ofiary złożone z racji wypominków.
Wypominki jednorazowe będą trwać do 8 listopada, a roczne przed Mszą świętą o godzinie 9:00 i 11:00.
Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość naszej świątyni i otoczenia w ubiegłym tygodniu, składamy serdecznie “Bóg zapłać” a na ten tydzień prosimy:

  • Warmuz 218
  • Murzyn 489
  • Hebda 194
  • Drogosz 366
  • Jasek 84
  • Warmuz 185

Opublikowano przez w dniu 3 listopada 2018 w Ogłoszenia parafialne