WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek
07:00 + Heleny i Wojciecha Jasek,
07:00 + Juliana Weszki – od brata Tadeusza z rodziną,
17:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Grażyny i Mieczysława – w 28 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
Wtorek
07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, cierpliwość w znoszeniu doświadczeń życiowych, choroby i działania ze strony złych ludzi,
07:00 + Stanisława Tomery – od sąsiadów Poranków,
17:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Elżbiety i Stanisława – w 35 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
Środa 
07:00 + Andrzeja Tokarza – w 18 rocznicę śmierci,
07:00 + Kazimierza Ptaka – od syna Pawła z rodziną,
17:00 + Czesława Głąbia – w 14 rocznicę śmierci i jego rodziców ,
Czwartek
07:00 + Teresy Radoń – w 1 rocznicę śmierci – od męża,
07:00 + Józefa Kuca – od córki,
17:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Małgorzaty i Andrzeja– w 10 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
Piątek
07:00 + Stanisława,
07:00 + Zofii Lis – od Zofii i Juliana Murzyn z rodziną
17:00 + Jana i Genowefy i Józefa syna,
Sobota
07:00 – Msza Święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu, światło Ducha Świętego w podejmowaniu życiowych decyzji dla Krzysztofa– w 18 rocznicę urodzin i jego bliskich,
17:00 + Wiktorii Klemensiewicz – od Tomasza Bednarza,
Niedziela XXX Zwykła
07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Władysławy i Stanisława – w 35 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
09:00 + Edwarda Murzyna – w 3 rocznicę śmierci,
09:00 + Zofii Kaczmarczyk – od córki Grażyny,
11:00 + Jana Piotrowicza – w 1 rocznicę śmierci,
15:00 + za zmarłych podopiecznych Hospicjum,
17:00 + Wiktorii Klemensiewicz – od rodziny Murzyn i Latas

Opublikowano przez w dniu 20 października 2018 w Intencje