WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Miesiąc wrzesień to czas refleksji nad wartością jaką jest pokój na ziemi, w społeczeństwie lokalnych, rodzinach, a także w sercach ludzi.
Doświadczamy bowiem, ile trudu i wysiłku wkładają politycy i dyplomaci, by zapewnić pokój między narodami. Jako ludzie wierzący wiemy, że prawdziwy jest przede wszystkim wielkim darem Bożego Miłosierdzia.
O godzinie 17:30 Niedzielne Nieszpory i wieczorna Msza święta.
Jutro wspomnienie świętego Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
W czwartek o godzinie 17:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi świętej.
W piątej wspomnienie świętego Melchiora Grodzkiego i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godziny 17:00, a nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej.
W sobotę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W naszej tradycji świętem Matki Bożej Siewnej. Poświęcenie zboża pod zasiew będzie po Mszy świętej o godzinie 07:00.
W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie błogosławionej Anieli Salawy.
Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne “Bóg zapłać”, a na ten tydzień prosimy:
– Rzepniewski 605
– Stroniarz 509
– Chlipała 606
– Chlipała 622
– Kowal 32
– Cienkusz 19

Ważne

W dniu dzisiejszym, po każdej Mszy świętej na rynku można kupić ciasto, a dochód przeznaczony jest przeznaczony na ratowanie życia chorego Łukasza z Wierzbanowej.

Opublikowano przez w dniu 1 września 2018 w Ogłoszenia parafialne