WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami wielkiego ruchu pielgrzymkowego do sanktuariów Matki Bożej, a zwłaszcza do sanktuarium Matki i Królowej Narodu, a wielu nawiedziło Kalwarię Zebrzydowską, Licheń czy Szczyrzyc.
Ożywiony ruch pielgrzymkowy jest dowodem, że Kościół żyje głębokim życiem duchowym i w Matce Bożej widzi swą siłę i moc. Ta świadomość Nieustającej Pomocy Matki Bożej, towarzyszy Kościołowi od najdawniejszych czasów.
Dożynki Gminne rozpoczną się uroczystą Mszą świętą w Lipniku o godzinie 15:00.
O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. Jutro przypada wspomnienie świętego Bernarda, opata, a we wtorek świętego Pius
a X, papieża, w środę zaś Najświętszej Maryi Panny Królowej.
W czwartek wspomnienie świętej Róży z Limy, w piątek święto świętego Bartłomieja, apostoła, a w sobotę świętego Ludwika.
W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:
– Kus 33
– Radoń 23
– Kowalczyk 376
– Murzyn 93 A
– Murzyn 93
– Kowal 297
(Niektóre wydarzenia wymienione wyżej, są już nieaktualne z powodu opóźnionego opublikowanego artykułu. Zazwyczaj ogłoszenia są dostępne na tej stronie co każdą sobotę w godzinach wieczornych, jednak z powodu niedostępności administratorów, artykuł został opublikowany dopiero dziś [tj. 19 sierpnia] za co administracja przeprasza i dziękuje za wyrozumiałość.)

Opublikowano przez w dniu 19 sierpnia 2018 w Ogłoszenia parafialne