WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek
07:00 + Stanisława Tokarza – od żony,
07:00 – Msza Święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Anny i Stanisława – w 25 rocznicę sakramentu małżeństwa i ich bliskich,
Wtorek
07:00 + Józefa Cisłik – od kolegi Józefa z rodziną z Wiśniowej,
07:00 + Józefa Murzyna – od żony,
Środa – uroczystość Wniebowzięcia Maryi Panny
07:00 + Czesława Paluszka – w 12 rocznicę śmierci i Janiny żony,
09:00 + Kazimiery Murzyn – w rocznicę śmierci,
09:00 + Tadeusza Weszki – od wnuczki Doroty,
11:00 + Wojciecha Knapczyka – w 50 rocznicę śmierci,
15:00 – Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinach, zachowanie od nieszczęść w pracach polowych w gospodarstwie, zdrowie, pokój i zgodę w całej wiosce Wiśniowa,
18:00 + Tadeusza Skalskiego – w 25 rocznicę śmierci,
18:00 + Stanisława Dzieżaka – od rodziny Knapik ze Skrzydlnej,
Czwartek
07:00 + Marii Popiel,
Piątek
07:00 + Janiny Knapik – w 20 rocznicę śmierci,
18:00 – Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinach, zachowanie od nieszczęść w pracach polowych w gospodarstwie dla Wiśniowa Góra,
Sobota
07:00 + Heleny Ciślik – od syna Jana,
18:00 – Msza Święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Zofii i Stanisława – w 55 rocznicę sakramentu małżeństwa i ich bliskich,
Niedziela XX Zwykła
07:00 + Heleny i Józefa Bednarczyk,
09:00 – Msza Święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków w 35 rocznicę sakramentu małżeństwa i ich bliskich,
09:00 + Leszka Biela – od siostry z rodziną,
11:00 + Władysława Wilka i Rozalii żony,
18:00 + Stanisława Tokarza – w 5 rocznicę śmierci,
18:00 + Janiny Dominik, Józefa męża i ich rodziców: Marii i Stanisława, Wiktorii i Michała

Opublikowano przez w dniu 11 sierpnia 2018 w Intencje