WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W miesiącu sierpniu, wielu podejmuje wyrzeczenia abstynencji, inni zaś na pielgrzymich szlakach ofiarują swoje trudy i poświęcenia Matce Bożej, dla innych to czas ciężkiej pracy na roli i w zakładach pracy. Wszystkich polecamy Bogu i prosimy o opiekę Matki Bożej.
W dniu dzisiejszym przypada pierwsza niedziela miesiąca dlatego w miejsce kazania po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza Święta.
Jutro przypada święto Przemienieni Pańskiego, a w środę wspomnienie świętego Dominika, kapłana, w czwartek zaś święto świętej Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein).
W piątek święto świętego Wawrzyńca, a w sobotę świętej Klary. W przyszłą niedzielę zaś świętej Joanny Franciszki de Chantal .
Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:
– Jamróz 625
– Dominik 70
– Dominik 460
– Łętocha 654
– Murzyn 584
– Kurowski 577

Opublikowano przez w dniu 4 sierpnia 2018 w Ogłoszenia parafialne