WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W tygodniu który rozpoczynamy, czcić będziemy świętych których nosimy i do wstawiennictwa których, często nie uciekamy. I tak, w dzisiejszą niedzielę czcimy świętą Marię Magdalenę, a jutro przypada wspomnienie świętej Brygidy, zakonnicy. We wtorek wspomnienie świętej Kingi, a we środę świętego Jakuba apostoła i świętego Krzysztofa, patrona podróżujących. Po wieczornej Mszy świętej i nabożeństwie poświęcimy samochody i pomodlimy się o szczęśliwe poruszanie się po naszych drogach. W czwartek wspomnienie świętych: Anny i Joachima, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.
Rodzinom z Granic składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:
– Ślusarczyk 529
– Polak 72
– Jania – Bednarz 220
– Węglarz 303
– Urbaniak 209
– Burkat 68

Opublikowano przez w dniu 21 lipca 2018 w Ogłoszenia parafialne