WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Przychodząc w dniu dzisiejszym na niedzielną Mszę Świętą przekonujemy się jak szybko mija czas. Już dobiegł końca miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Bożemu. W naszych codziennych modlitwach, tak prywatnych jak wspólnych, polecajmy Bogu sprawy naszych rodzin, Ojczyzny, Kościoła i całego świata.
Jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu.
We wtorek święto Świętego Tomasza, apostoła, a w środę rocznica poświęcenie Bazyliki Metropolitarnej na Wawelu. W czwartek wspomnienie Świętej Marii Goretti, a od godziny 17:00 Godzina Święta i spowiedź święta.
W piątek przypada wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa Najświętszej Maryi Panny.
Rodzinom młodzieży bierzmowanej składamy serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie świątyni i otoczenia na tę radosną uroczystość, a także rodzinom z Wiśniowej pięknie dziękujemy za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:
– Dominik – Cienkusz 166
– Małecki 67
– Dudzik – Bieniek (Kobielnik) 34
– Tokarz (Kobielnik) 182
– Tokarz (Kobielnik) 164
– Woźnica (Kobielnik) 179
Do naszej parafii przybywa co roku wielu gości chętnych tu, na Wiśniowskiej ziemi odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy. Wszystkich witamy bardzo serdecznie i życzymy dobrego i miłego wypoczynku. dobrej pogody, życzliwej i serdecznej atmosfery w środowisku, w którym każdy przebywa. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w obrazie Wiśniowskiej Pani.

Opublikowano przez w dniu 30 czerwca 2018 w Ogłoszenia parafialne