WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Jesteśmy u progu wakacyjnego wypoczynku. Nie możemy jednak zapomnieć, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na czas urlopu warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Święte. Warto też zapamiętać, że każda niedziela jest ważnym drogowskazem na wakacyjnej drodze. Bez tego drogowskazu łatwo się zagubić. Szatan bowiem nie odpoczywa i w czasie wakacji zbiera obfite plony.
Dla wielu jednak czas wakacji to czas wytężonej pracy, zwłaszcza dla rolników. Ich trud i nadzieje na obfite plony polecajmy Miłosierdziu Bożemu, prosząc by błogosławił w pracach polowych i pozwolił cieszyć się obfitymi plonami.
Gościmy w naszej parafii Siostry Sercanki. Przybliżą nam Swoje Zgromadzenie Zakonne i ich wkład w życie Kościoła. Ofiary złożone przeznaczone są na rozbudowę internatu dla młodzieży który siostry prowadzą.
Dziś przypada wspomnienie Świętego Brata Alberta Chmielowskiego. o godzinie 17:30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i wieczorna Msza Święta.
W środę wspomnienie błogosławionego Władysława Bukowińskiego, a w czwartek Świętego Alojzego Gonzagi i rocznica śmierci księdza Edwarda Opyrchała (1981) wieloletniego tutejszego proboszcza. W piątek o godzinie 08:00 Msza Święta z racji zakończenia roku szkolnego.
W przyszłą niedzielę uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela
Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:
– Murzyn 676
– Ciślik 283
– Twardosz 64
– Jakubasz 347
– Rokosz 141
– Pazdur 46

Opublikowano przez w dniu 16 czerwca 2018 w Ogłoszenia parafialne