WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Jak zaznaczono w pierwszych komunikatach, nasza strona parafialna znajduje się cały czas w fazie rozwoju, który to ma prowadzić do zwiększenia wygody pozyskiwania informacji o parafii oraz wzrostu pożytku duchowego wynikającego z przeglądania strony. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie podstrony “Modlitwy”, która będzie zawierać modlitwy szczególnie związane z naszą parafią lub zalecane przez naszych duszpasterzy bądź zwierzchników duchownych. Propozycje modlitw do dodania można też składać (anonimowo lub nie) w formularzu w zakładce “Kontakt”. Z pewnością zostaną one rozpatrzone.
Podstrona znajduje się w zakładce “O parafii”, lub pod linkiem http://parafia-wisniowa.pl/parafia/modlitwy/. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony!
Pragniemy również zaznaczyć, że na pewno nie jest to ostatnie wprowadzone usprawnienie.
Z wyrazami szacunku,
 Administratorzy

Opublikowano przez w dniu 6 kwietnia 2018 w Techniczne