WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Kościół na różne sposoby pragnie nam pomóc, abyśmy ten święty czas Wielkiego Postu, przeżyli z jak największym pożytkiem.
Czyni to zwłaszcza przez głoszenie Słowa Bożego, sprawowania sakramentu pojednania, dzieła miłosierdzia chrześcijańskiego a także organizowanie w tym czasie dni skupienia i nabożeństw pokutnych.
W naszej parafii rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy za dwa tygodnie, w niedzielę, czyli 11 marca.
Wpatrzeni w Ukrzyżowanego, podejmijmy także trud dobrowolnego umartwienia, jako wynagrodzenia za nasze grzechy.
Po południu o godzinie 15:30 będzie Droga Krzyżowa, zaraz po niej o 16:00 będą Gorzkie Żale, a następnie po nich wieczorna Msza Święta o godzinie 17:00.
W czwartek o godzinie 16:00 Godzina Święta i okazja do Spowiedzi Świętej.
W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 07:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Spowiedź Święta będzie od godziny 16:00 i Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a zaraz po tym, wieczorna Msza Święta, natomiast nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie po wieczornej Mszy Świętej. O godzinie 19:00 będzie Droga Krzyżowa dla młodzieży.
W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po wieczornej Mszy Świętej.
W przyszłą niedzielę przypada święto Świętego Kazimierza Królewicza i pierwsza niedziela miesiąca. W miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu.
Rodzinom z Wiśniowej składamy piękne i serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:
– Śmigla 47 i 389,
– Łętocha 383,
– Kus 506,
– Duda 217,
– Przytuła 391.

Opublikowano przez w dniu 24 lutego 2018 w Ogłoszenia parafialne