WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Rozpoczynający się okres Wielkiego Postu jest okazją do bardziej intensywnej modlitwy i wielkodusznej pokuty dla ubłagania Boga o łaskę nawrócenia serc i dar pokoju dla wszystkich ludzi. Szczególną forma wypełnienia wielkopostnej pokuty jest uczestnictwo w nabożeństwach pokutnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.
Po południu o godzinie 15:30 będzie Droga Krzyżowa, zaraz po niej o 16:00 będą Gorzkie Żale, a następnie po nich Msza Święta o godzinie 17:00.
W Piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest po Mszy Świętej o godzinie 07:00, a po południu o godzinie 16:00, a zaraz po niej Msza Święta wieczorna. Dla młodzieży Droga Krzyżowa jest o godzinie 19:00.
W tym tygodniu Msze Święte w poniedziałek, wtorek i czwartek będą tylko o godzinie 07:00.
Ofiary złożone na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są zgodnie z poleceniem księdza arcybiskupa na kontynuowanie prac przy sanktuarium Świętego Jana Pawła II.
W czwartek 22 lutego ksiądz arcybiskup metropolita zaprasza wszystkie parafie naszego dekanatu na wspólne dziękczynienie za świętego papieża Polaka. Wyjazd z rynku o godzinie 15:30. Pan Józef prosi wszystkich zainteresowanych o kontakt telefoniczny do środy (do wieczora).
Rodzinom z Wiśniowej składamy piękne i serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:
– Kus 102,
– Chabiśnki 424,
– Śmigla 557,
– Miśkowiec 328,
– Płoskonka 502,
– Drabik 551.

Opublikowano przez w dniu 17 lutego 2018 w Ogłoszenia parafialne