WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Cechą naszych czasów jest narastający pośpiech i pogoń za dobrami materialnymi. Dlatego często czujemy się zagubieni, zmęczeni, niespokojni i rozdrażnieni. Warto zatem posłuchać głosu Kościoła, który przez całe wieki przypomina o potrzebie modlitwy, skupienia i wyciszenia w życiu osobistym, rodzinnym i społecznym.
Okazją zaś do chwili skupienia i wyciszenia będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca, a w przyszłą niedzielę będzie miało miejsce 40 godzinne nabożeństwo.
Nieszpory niedzielne o godzinie 16:30 i wieczorna Msza święta. Jutro wspomnienie świętej Agaty, a we wtorek świętego Pawła Miki i towarzyszy. W sobotę świętej Scholastyki, a w przyszłą niedzielę Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
Rodzinom z Wiśniowej serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy: Bogacz 59, Kowal 44, Kośmider 41, Cieślik 86, Sambor 103, Błaszczak 132.

Opublikowano przez w dniu 3 lutego 2018 w Ogłoszenia parafialne