WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Liturgiczny obchód świąt Narodzenia Pańskiego zakończył się w niedzielę chrztu Pana w Jordanie. Możemy jednak kontynuować kolędowanie aż do święta ofiarowania Pana Jezusa w Jerozolimskiej świątyni. Cieszmy się i radujmy, że śpiewaniem naszych kolęd i pastorałek możemy uwielbiać Boga za dar Syna Bożego, który stał się człowiekiem dla naszego zbawienia.
O godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza Święta.
W środę wspomnienie św. Antoniego (opata), a w sobotę świętych Fabiana i Sebastiana.
Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy: Ruman 36, Bogacz 101, Kwit 10, Muta 57, Muta 683 i Muta 513.

W przyszłą niedzielę, 21 stycznia o godzinie 16:00 w hali sportowej w Wiśniowej, odbędzie się koncert charytatywny dla Klaudii, chorej z naszej parafii, a występują zespoły, między innymi „Baciary”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Opublikowano przez w dniu 14 stycznia 2018 w Ogłoszenia parafialne