WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Obchodząc liturgiczne wspomnienie chrztu Pana Jezusa w Jordanie, myślimy także o naszym chrzcie, który jest początkiem naszego chrześcijańskiego i katolickiego życia.
W tym sakramencie, każdy z nas otrzymał godność przybranego dziecka Bożego i dar Bożej miłości. Zostaliśmy też włączeni do wspólnoty Kościoła Katolickiego.
Pragniemy przypomnieć że w naszej parafii, sakrament chrztu świętego udzielany jest uroczyście: w drugie soboty miesiąca na Mszy św. wieczornej oraz w ostatnie niedziele miesiąca na Mszy św. o godzinie 11.00.
Kancelaria parafialna czynna jest codziennie po Mszy św. o godzinie 07.00 do godziny 08.30, a w środy, piątki i soboty po wieczornej Mszy św. do godziny 18.30, a w porze letniej do 19.30. O godzinie 16.30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza św. Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość kościoła w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy: Moryc 190, Ślósarz 528, Szymoniak 523, Jamróz 512, Sadkiewicz 277, Krupa 708.

Opublikowano przez w dniu 6 stycznia 2018 w Ogłoszenia parafialne