WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia, nie zapomnijmy o naszych katolickich i narodowych tradycjach. Niech nie zabraknie w naszych domach, poświęconego wcześniej w świątyni wigilijnego opłatka i płonącej świecy „Caritas”. Przez proste gesty czyńmy serca wrażliwymi i otwartymi na bliźnich.
Nie brak bowiem ludzi, którzy chcieliby ograniczyć święta do rozrywki i stołu, choinki i prezentów, usuwając z nich Pana Jezusa. W czasie nowenny przed Uroczystością Bożego Narodzenia, modlić się będziemy w intencji rodzin i katolickiego życia w naszych rodzinach.
Nie lekceważmy zagrożeń i zorganizowanych ataków tych, którzy są wrogami katolickich rodzin. Trosce o trudną codzienność naszych rodzin, niech towarzyszy modlitwa i zawierzenie Matce Bożej.
O godz. 16.30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza św. W środę w naszej parafii będzie spowiedź adwentowa. Przed południem od godz. 07.00 do godz 11.30 z przerwą o godz. 9.00. A po południu od godz. 14.30 do godz. 17.00 z przerwą o godz. 16.00.
W przyszłą niedzielę przypada 4 niedziela Adwentu i wigilia Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godz. 07.00, 09.00 i 11.00. Nie będzie natomiast Mszy św. o godz. 17.00.
O godz. 24.00 uroczysta Msza św. Pasterka.
Rodzinom z Poznachowic składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy: Burkat 65; Kowal 83; Kowal 101; Dudzik 31; Kudela 109; Stalmach 5; Jasek 41.

Opublikowano przez w dniu 16 grudnia 2017 w Ogłoszenia parafialne