WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Kościół zawsze troszczył się i zabiegał by czas Adwentu był dla wszystkich wierzących, czasem wyciszenia i wewnętrznego pokoju.
Troszczy się, byśmy nie zagubili pobożnego charakteru tego okresu, który przygotowuje nas na przyjście Boga do ludzi.
O godz. 16.30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza św. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadelupe. Od godz. 09.00 odwiedziny chorych z Panem Jezusem w Wierzbanowej, Kobielniku i Poznachowicach, a po południu od 14.30 w Wiśniowej.
Rodzinom z Poznachowic składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy: Bernat 2; Chlipała 114; Rakoczy 6; Murzyn 80; Kowalczyk 25; Szymoniak 20.
Spowiedź święta adwentowa, będzie u nas w środę po 3 Niedzieli Adwentu, czyli 20 grudnia.

Opublikowano przez w dniu 9 grudnia 2017 w Ogłoszenia parafialne