WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dzisiejszą uroczystość wprowadził w roku 1925 papież Pius XI aby dzieciom Kościoła ukazać, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje dopełnienie w Jezusie Chrystusie Odkupicielu człowieka.
Po Mszy św. o godz. 11,00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt zawierzenia świata, Kościoła i ludzkości.
O godz. 16,30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza św. W czwartek przypada wspomnienie św. Andrzeja Apostoła. O godz. 16,00 Godzina święta i okazja do spowiedzi świętej
W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 16,00 spowiedź święta a nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy św.
W sobotę wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny będzie po wieczornej Mszy św.
Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Pierwsze roraty o godz. 7,00 a w miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu.
Rodzinom z Poznachowic składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy: Stalmach 89; Stalmach 59; Bednarski 105; Chlipała 10; Dudzik 28; Leśniak 9.

Opublikowano przez w dniu 26 listopada 2017 w Ogłoszenia parafialne