WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


1) Z lewej strony ekranu zobaczyć można ikonę człowieka na wózku – po kliknięciu rozwija się pasek z funkcjami ułatwiającymi przeglądanie strony osobom słabo widzącym;

2) Po prawej stronie ekranu znajduje się sekcja “Słowo Boże na dziś” z czytaniami na dany dzień (po kliknięciu w niebieski baner), pod spodem znajduje się kalendarz, gdzie będą dodawane niektóre wydarzenia parafialne;

3) Na dole ekranu znajduje się pole do wyszukiwania wpisów (po tytule, jak “Wskazówki dla użytkowników”, “Wskazówki” lub treści), archiwum wpisów podzielone miesiącami, jak i kategoriami (ogłoszenia parafialne, życzenia, nekrologi);

4) W przypadku chęci zgłoszenia problemów z przeglądaniem strony, prosimy o użycie formularza z prawej strony ekranu w podstronie Kontakt. Jeśli chce się otrzymać odpowiedź, prosimy o podanie prawidłowego adresu email;

5) Aby z innej podstrony dostać się na stronę z aktualnościami (obecną), należy kliknąć w duży link (Parafia rzymskokatolicka św. Marcina w Wiśniowej) po lewej stronie od menu;

Życzymy owocnego przeglądania strony.

Opublikowano przez w dniu 25 listopada 2017 w Techniczne