WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ

Ogłoszenia i intencje

Pielgrzymka parafii Wiśniowa do Medjugorje, miejsca codziennych objawień Matki Bożej oraz Festiwal Maryjny (Młodzieży) w dniach: 31.07. – 07.08.2020r.

Czytaj

Dnia 19.01.2020 po Mszy Świętej o godz. 11:00 nasza schola i uczniowie klas III pod kierunkiem Siostry Bernadetty przygotowały dla naszych Babć i Dziadków krótką inscenizację. Na zakończenie wszyscy nasi kochani Dziadkowie zostali obdarowani życzeniami i aniołkiem wykonanym rękoma naszych scholistek. Serdecznie dziękujemy scholi, Siostrze za piękne zaangażowanie, a naszym Dziadkom i wszystkim Seniorom życzymy dużo zdrowia, Bożego błogosławieństwa na kolejne długie lata życia. Niech aniołek stróż nigdy Was nie odstępuje 🙂 .

Czytaj

Dnia 18. 01. 2020 roku, w sobotni poranek nasza Wiśniowska Grupa Kolędników Misyjnych udała się do Centrum Jana Pawła II w Krakowie, by wziąć udział w Archidiecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych. W spotkaniu wzięło udział 46 Parafii Archidiecezji Krakowskiej. W programie spotkania było coś dla ducha i coś dla ciała 🙂 . Najważniejszym wydarzeniem była wspólna Msza Święta pod przewodnictwem bp. Janusza Mastalskiego, podczas której modliliśmy się za misje, misjonarzy i cały świat. Były również opowieści misjonarzy, zabawy, smartfonowy quiz o Amazonii, występ peruwiańskiego zespołu i kuchnia misjonarza. Przy relikwiach św. Jana Pawła II modliliśmy się o potrzebne łaski dla nas i naszych rodzin. Na koniec spotkania ks. Dyrektor Tadeusz Dziedzic udzielił wszystkim uczestnikom uroczystego błogosławieństwa i rozesłał nas do naszych domów, byśmy jako mali misjonarze dzielili się radością i pokojem.

Czytaj

Dnia 12.01.2020 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury odbył się przegląd kolęd i pastorałek. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej oraz nasza parafia. W konkursie wzięło udział wielu wykonawców zarówno solistów jak i całe zespoły. Dla wykonawców, jak i licznie zebranej publiczności, była to sposobność by wspólnie odśpiewać nieraz już zapomniane kolędy i pastorałki. Serdecznie dziękujemy wszystkim za te chwilę radości i przypomnienie naszego dziedzictwa.

06:30 + Anieli Górka – od oddziałowej Stanisławy i Bożeny,
07:00 – Msza św. dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Grażyny i Stanisława – w 30 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,

06:30 – Msza święta dziękczynna za szczęśliwe ocalenie z wypadku,
07:00 + Marii Pustelnik – od ciotki Krystyny,

07:00 + Anny Murzyn – w 6 rocznicę śmierci, Jakuba męża i zmarłych z rodziny,
17:00 + Stanisława i Marii Ciśłik i Marii córki,

07:00 + Wojciecha Jamroza – od córki Marii z rodziną,

07:00 + Janiny Dybel. – w 5 rocznicę śmierci,
17:00 + Walentego Lampy, Agnieszki ż., Ludwika syna, Władysław syna i Pawła wnuka,

07:00 + Agnieszki i Jana Bajer, Stanisława Bajera,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu, światło Ducha Świętego w podejmowaniu życiowych decyzji dla Mateusza – w 18 rocznicę urodzin i jego bliskich,

Niedziela II Zwykła

07:00 + Zofii i Czesława Woźniczka i ich rodziców,
09:00 + Jana i Wiktorii Kuchnia,
09:00 + Józefa Sambora i jego rodziców,
11:00 + Stanisława Muty,
17:00 + Weroniki Tokarz – w 1 rocznicę śmierci – od męża i dzieci z rodzinami.

Zmień rozmiar czcionki
Zmień tło