WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Wraz z całym Kościołem śpiewamy w tych dniach chwałę, cześć i uwielbienie Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie obchodząc oktawę Uroczystości Bożego Ciała. Dziś uroczysta procesja po Mszy Świętej o godzinie 11:00. Do czwartku procesje Eucharystyczne wokół kościoła po Mszy Świętej wieczornej. W czwartek na Mszy Świętej wieczornej zakończenie oktawy. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Wszystkim, którzy przygotowali ołtarze: orkiestrze, jednostkom straży pożarnej, pocztom sztandarowym, paniom niosącym feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, dzieciom komunijnym, służbie liturgicznej, naszym siostrom zakonnym.

W tym tygodniu wspominamy we wtorek świętą Królową Jadwigę, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Serdecznie dziękujemy rodzinom z Wiśniowej za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. A na ten tydzień prosimy rodziny:

  • Głąb 644;
  • Lenart 585;
  • Murzyn 242;
  • Kowalczyk 96;
  • Dybeł 184.

Opublikowano przez w dniu 5 czerwca 2021 w Ogłoszenia parafialne