WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Trwa okres Wielkanocny. W tę niedzielę przeżywamy kolejne spotkania ze świadkami zmartwychwstania Chrystusa.

W tym tygodniu, w piątek, obchodzimy uroczystość świętego Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Nadal obowiązują obostrzenia związane z epidemią. Przypominamy o graniczeniach co do liczby wiernych jednocześnie przebywających we wnętrzu kościoła. Limit na nas nałożony to 22 osoby. Nie ma limitu co do przebywania wokół kościoła, należy jedynie zachować odstęp 1,5 metra i maseczki. Zachęcamy pozostających w domach do łączności poprzez transmisje telewizyjne i internetowe. Komunia Święta będzie udzielana również poza Mszą Świętą w niedziele o godzinie 10:10 i 12:10.

W sobotę o godz. 20:00 Wieczór Adoracji. Zachęcamy jednak aby tym razem ze względu na ograniczenia epidemiczne łączyć się we wspólnej modlitwie poprzez transmisje na naszej stronie internetowej. Również podczas nabożeństw i innych spotkań jesteśmy zobowiązani do zachowywania nałożonych limitów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy mimo wiadomych niedogodności jednak przychodzą na wspólną modlitwę i otaczają nasz kościół. To wielkie świadectwo zarówno wiary jak i gotowości do poświęceń.

Serdeczne: „Bóg zapłać” rodzinom z Wiśniowej za posprzątanie kościoła w minioną sobotę, a na ten tydzień prosimy rodzinę:

  • Ulman 678;
  • Węglarz 266;
  • Murzyn 677;
  • Tokarz 26;
  • Tokarz 578.

Opublikowano przez w dniu 19 kwietnia 2021 w Ogłoszenia parafialne