WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Ostatnie dwa tygodnie Wielkiego Postu kierują naszą uwagę na rozważanie Męki Pańskiej. Stąd zachęta do udziału w nabożeństwach Gorzkich Żalów i Drogi Krzyżowej.

Po południu o godzinie 15:00 Droga Krzyżowa, a następnie Gorzkie Żale i wieczorna Msza święta o godzinie 17:00. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
W piątek po Mszy świętej o godzinie 7:00 Droga Krzyżowa, a po południu o godzinie 16:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i wieczorna Msza święta. O godzinie 19:00 zapraszamy młodzież.
Przyszła niedziela jest już Niedzielą Palmową Męki Pańskiej. Wspominamy w liturgii uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy przed swoją męką i śmiercią. Poświęcenie palm po każdej Mszy świętej.

Naszych chorych z Panem Jezusem odwiedzimy w poniedziałek od godziny 14:00 w Wierzbanowej, Kobielniku i Poznachowicach, a chorych w Wiśniowej we wtorek od godziny 9:00.

Ponieważ w przyszłą niedzielę będzie zmiana czasu z zimowego na letni wieczorna Msza święta. tak w niedziele jak i w dni powszednie będzie o godzinie 18:00.

Rodzinom z Wiśniowej serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Kowal 94;
  • Kus241;
  • Kowal 476;
  • Chlipała 255;
  • Duda 258;
  • Kowal 81

W przyszłą niedzielę na placu przy fontannie odbędzie się kiermasz Wielkanocny, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla osób chorych i cierpiących podopiecznych Stowarzyszenia Hospicyjnego Bądźmy Razem. W związku ze zwiększoną ilością zachorowań na Covid organizatorzy proszą o zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Opublikowano przez w dniu 21 marca 2021 w Ogłoszenia parafialne