WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia, nie zapomnijmy o naszych chrześcijańskich i narodowych tradycjach. Niech nie zabraknie w naszych domach, poświęconego wcześniej w świątyni wigilijnego opłatka i poświęconej świecy „Caritas”. Czyńmy nasze serca wrażliwymi i otwartymi na bliźnich. Nie brak bowiem ludzi, którzy chcieliby ograniczyć święta do rozrywki i stołu, usuwając z nich Jezusa Chrystusa.

W czasie nowenny przed uroczystością Bożego Narodzenia modlić się będziemy w intencji rodzin i katolickiego życia w rodzinach. Nie lekceważmy zagrożeń i zorganizowanych ataków tych którzy są wrogami katolickich rodzin. Trosce o trudną codzienność naszych rodzin nie towarzyszy modlitwa do Matki Bożej.

O godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. Jutro od godziny 9:00 odwiedziny chorych z Panem Jezusem w Wierzbanowej, Kobielniku i Poznachowicach, a we wtorek od godziny 13:30 w Wiśniowej.
Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość naszej świątyni i otoczenia w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne i ciepłe podziękowania szczere „Bóg zapłać” a na ten tydzień prosimy:

  • Kot 333;
  • Kaczmarczyk 280;
  • Kaczmarczyk 280A;
  • Murzyn 61;
  • Ptak 205;
  • Murzyn 613;

Opublikowano przez w dniu 13 grudnia 2020 w Ogłoszenia parafialne