WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W tych dniach łączymy się duchowo z wszystkimi pielgrzymującymi do sanktuariów Matki Bożej, a zwłaszcza na Jasną Górę. Wierni tradycji naszych ojców, polecajmy naszej Matce i Królowej wszystkie sprawy osobiste, rodzinne i narodowe. Prośmy też o ducha trzeźwości, a losy narodu i miejsce Polski wśród narodów świata, złóżmy w Jej macierzyńskie dłonie.

O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.

W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie świętej Teresy Benedykty od Krzyża, a jutro świętego Wawrzyńca, diakona. We wtorek wspomnienie świętej Klary a w środę świętej Joanny Franciszki de Chantal. W czwartek święto Matki Bożej Kalwaryjskiej i obrzędy związane z Uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W piątek świętego Maksymiliana Marii Kolbe, a w sobotę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte jak w niedziele. Po każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów. W przyszłą niedzielę o godzinie 16:00 Msza święta dożynkowa dla mieszkańców Wiśniowej.

Rodzinom z Wiśniowej ciepłe i serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Bogacz 59;
  • Kowal 44;
  • Kośmider 41;
  • Ciślik 86;
  • Sambor 103;
  • Błaszczak 132

Opublikowano przez w dniu 8 sierpnia 2020 w Ogłoszenia parafialne