WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Wraz z dniem 27 lipca 2020 został uruchomiony newsletter. Zachęcamy do zapisania do naszego newslettera, aby być na bieżąco z informacjami. Email z najnowszymi ogłoszeniami będzie wysyłany raz w tygodniu (sobota/niedziela) lub w ciągu tygodnia, w przypadku innych, ważnych informacji.

Aby zapisać się na nasz newsletter wystarczy w poniższym polu wpisać prawidłowy email i zatwierdzić przyciskiem “Zapisz się”. Wówczas na konto pocztowe zostanie wysłany link aktywacyjny, który aktywuje subskrypcję na podany email. Po aktywacji, na konto pocztowe zostanie wysłany wiadomość powitalna.

W przypadku zrezygnowania z newslettera, korzystając z wiadomości powitalnej, należy wybrać link zatytułowany “Zmień swój profil”, który przeniesie do strony (parafialnej) zarządzania subskrypcją, a następnie wybrać “Anuluj swoją subskrypcję”.

W tym miejscu zapiszesz się do naszego newslettera

Opublikowano przez w dniu 27 lipca 2020 w Techniczne
Zmień rozmiar czcionki
Zmień tło