WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W dniu dzisiejszym przypada liturgiczne wspomnienie świętej Anny i świętego Joachima, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Należy przypomnieć i zastanowić się jak głębokie życie religijne prowadzili dzisiejsi święci skoro ich córka Matka Boża odpowiedziała na słowa anioła Gabriela: „Niech Mi się stanie według Słowa Twego”.

Po każdej Mszy święta modlitwy w intencji kierowców i poruszających się na naszych drogach, a także poświecenie pojazdów. Będziemy prosić o pełne mądrości i bezpieczeństwa korzystanie z naszych dróg. O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.
Jutro wspomnienie święta Nikodema, a w środę rocznica poświęcenia Bazyliki Najświętszej Maryi Panny, zaś w sobotę święta Dominika.

Rodzinom z Wiśniowej “Bóg zapłać” ciepłe i serdeczne za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Muta 293;
  • Zając 543;
  • Furman 519;
  • Kowalczyk 39;
  • Kowal 311;
  • Woźniczka 620.

W rejonie kościoła lub sklepu zgubiono telefon komórkowy. Znalazca proszony jest o oddanie do zakrystii.

Opublikowano przez w dniu 26 lipca 2020 w Ogłoszenia parafialne