WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W rozpoczynającym się tygodniu, czcić będziemy świętych których imiona nosimy i do których wstawiennictwa często się uciekamy. Świeci bowiem są dla nas wzorem do naśladowania, jak również orędownikami przed Bogiem w trudnych dla nas sprawach.

I tak, jutro czcimy błogosławionego Czesława a w środę świętą Marię Magdalenę. W czwartek przypada wspomnienie świętej Brygidy, a w piątek świętej Kingi w sobotę zaś świętego Jakuba i świętego Krzysztofa, a w przyszłą niedzielę przypada świętej Anny i świętego Joachima. Po każdej Mszy święta modlitwy do świętego Krzysztofa o szczęśliwe poruszanie się po naszych drogach i bezpieczną jazdę samochodem.

Rodzinom z Wiśniowej serdeczne podziękowania i szczere „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Ruman 36;
  • Bogacz 101;
  • Kwit 10;
  • Muta 57;
  • Muta 683;
  • Muta 513.

Opublikowano przez w dniu 19 lipca 2020 w Ogłoszenia parafialne