WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W środę 24.06.2020 rozpoczęły się prace związane z budową kaplicy przedpogrzebowej. Będzie to nasze wspólne dzieło, które możemy wykonać tylko wspólnymi siłami.

Pragniemy zwrócić uwagę, że ten budynek stanie się miejscem, które pewnie odwiedzi każda rodzina i każdy z nas. Będzie to moment pełen smutku ale też chrześcijańskiej nadziei. Właśnie w tych najtrudniejszych chwilach potrzebujemy być „u siebie i ze swoimi” z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. Chcemy jednoczyć się na modlitwie i w modlitwie szukać pociechy.

Dlatego właśnie zwracamy się z gorącą prośbą, by na miarę możliwości, wesprzeć to wspólne dzieło, które ma służyć nam i następnym pokoleniom. Prosimy również o modlitwę o siły do pracy i bezpieczny przebieg budowy.

Z serca wszystkim dziękujemy. Szczęść Boże.

księża posługujący w Parafii św. Marcina w Wiśniowej

[Best_Wordpress_Gallery id=”35″ gal_title=”2020.06.25 Kaplica przedpogrzebowa”]

Opublikowano przez w dniu 25 czerwca 2020 w Ogłoszenia